Usługi

Usługi

W ramach usług Wirtualnej Asystentki przypilnuję Twojego kalendarza spotkań, załatwię sprawy urzędowe, wypełnię druki i formularze lub uporządkuję dokumentację Twojej firmy. Zgodnie z Twoimi wskazówkami obsłużę Twoją pocztę mailową, zajmę się korespondencją papierową i wysyłkami kurierskimi.
W ramach prac edytorskich możesz mi zlecić redakcję różnego rodzaju tekstów – zarówno oficjalnej korespondencji firmowej jak i wpisów na firmowego bloga. Zajmę się kompleksową korektą tekstu, stworzonego przez Ciebie lub Twoich pracowników. Sformatuję teksty i tabele. Stworzę wyjątkową prezentację multimedialną. Wszystkie usługi dostępne również w języku angielskim i niemieckim.
Potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia? Przetłumaczę Twoją korespondencję, ofertę handlową, ulotki i broszury informacyjne, umowy z kontrahentami czy oficjalne pisma. Potrzebujesz wsparcia językowego podczas rozmów w języku obcym? Wystąpię w roli Twojego tłumacza ustnego podczas spotkań, konferencji, szkoleń czy rozmów telefonicznych. Język angielski i niemiecki.
Masz we mnie pełne wsparcie językowe dla swoich działań: zweryfikuję poziom znajomości języków obcych Twoich pracowników, opracuję listę słownictwa i zwrotów, niezbędnych Twoim pracownikom do profesjonalnej obsługi klienta obcojęzycznego, podejmę się jednorazowego lub cyklicznego szkolenia językowego dla Twoich pracowników z tematyki odpowiadającej potrzebom firmy. Tobie natomiast oferuję kompleksową pomoc w przygotowaniu wystąpienia w języku obcym.
Zajmę się bieżącą obsługą Twojej strony www, opartej na WordPressie. Wspomogę prowadzenie Twojego bloga. Utworzę i poprowadzę Twój profil na Facebooku, Instagramie, zajmę się kanałem na YouTube.
Wyszukam najkorzystniejsze połączenia i noclegi, dopilnuję wszelkich formalności związanych z rezerwacjami i płatnościami, pomogę w aplikowaniu o niezbędne wizy i pozwolenia. W przypadku nagłych zdarzeń losowych, utrudniających odbycie podróży zgodnie z planem, pomogę opracować alternatywny plan działania.
Zajmę się kompleksową organizacją wskazanych przez Ciebie eventów biznesowych: od kolacji z kontrahentem, poprzez firmowe spotkanie opłatkowe aż do szkoleń, konferencji i seminariów.
Zaplanuję pracę Twoich pracowników zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami. Ustalę optymalny grafik pracy, sprawiedliwie rozdysponuję zmiany i dyżury, rozliczę czas pracy poszczególnych pracowników. Podsumuję wyjazdy służbowe pracowników, obliczę należne diety, zliczę wydatki.
Kompleksowo zajmę się wsparciem procesów rekrutacyjnych w Twojej firmie. Zredaguję ogłoszenia i umieszczę je na odpowiednich portalach, przeprowadzę selekcję interesujących kandydatur, przeprowadzę wstępną rozmowę kwalifikacyjną wraz z weryfikacją znajomości języków obcych, dostarczę szczegółowy raport rekomendujący wybrane kandydatury.
Jeśli rozwijanie firmy zajmuje cały Twój wolny czas, pozwól, że pomogę Ci w różnego rodzaju sprawach prywatnych. Zareklamuję niedziałający zegarek, wyszukam ofertę zajęć tańca towarzyskiego dla córki, zrobię zakupy online, zorganizuję weekendowy wyjazd na mecz z synem – słowem, zostanę Twoją osobistą asystentką do spraw rodzinnych.

Zapoznaj się z cennikiem.