Jak to się wszystko zaczęło…

W pierwszym, przedświątecznym wpisie, chciałabym odrobinę cofnąć się w czasie i opowiedzieć skąd wzięły się u mnie umiejętności, które wykorzystuję w codziennej pracy jako Wirtualna Asystentka.

Już jako nastolatka kochałam zabawę w organizatora. Jako instruktor ZHP, zajmowałam się kompleksową organizacją zbiórek, biwaków, obozów dla harcerzy, zdobywając w ten sposób pierwsze dorosłe doświadczenia.

W wieku niespełna 18 lat postanowiłam zdobyć fundusze unijne na międzynarodową wymianę młodzieżową. Jak zaplanowałam, tak też zrobiłam. Dzięki wsparciu programu Młodzież w Działaniu udało mi się zorganizować tygodniową wymianę młodzieżową w Wielkiej Brytanii dla 40-osobowej grupy harcerzy i skautów. Na tym nie poprzestałam. Były rewizyty w Polsce, kolejne wymiany w Hiszpanii i na Malcie, a ja już wtedy do perfekcji opanowałam trudną sztukę logistyki i organizacji wyjazdów.

Znalezione obrazy dla zapytania młodzież w działaniu

Od tego wszystko się zaczęło. Kolejne lata poświęciłam przede wszystkim na studiowanie języków obcych, których znajomość była mi niezbędna, aby dobrze funkcjonować we wszelkich międzynarodowych działaniach. Najpierw zdobyłam stopień licencjacki na kierunku Lingwistyki Stosowanej języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego, a następnie stopień magistra Filologii Angielskiej i Germańskiej ze specjalizacją tłumaczeń pisemnych.

Z takim bagażem doświadczeń rozpoczęłam pracę zawodową jako pełnoetatowa Asystentka Zarządu w renomowanej klinice medycznej w Szczecinie. Doświadczenie zdobyte na tym stanowisku pozwoliło mi dogłębnie poznać pracę asystentki, szlifować kolejne kluczowe umiejętności i w praktyce je wykorzystywać.

Dlaczego zrezygnowałam z pracy stacjonarnej i rozpoczęłam pracę zdalną? Jaki zrządzenie losu wpłynęło na moją decyzję? O tym w kolejnym wpisie 😉

Udostępnij!
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Inline
Inline